Shitet hilti bosch

0 EUR

Shitet nga: Fitim 14 Jan 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shes hilltin bosch hamer ne gjendje te rregullt vetem then si dhe shfajc aparatin bosh 300A ne gjendje te rregullt te interesuar na kontaktoni ne numrin viber +38349253815
Leaflet
Në fillim