Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 30 2023 05:07

DYER E DRITARE ZBRITJE SEZONALE 20 %

EUR

Publikuar: Maj 30 05:07
Shikime: 34
PRODHOJME DYER E DRITARE TE PLASTIKES TE GJITHA LLOJET DHE DIMENZIONET ME ZBRITJE:
80*140=90 EU { ME ROLET 150 EU }
80*220=160 EU { ME ROLET 230 EU }
140*160= 170 EU { ME ROLET 235 EU }
80*210= DYER BANJOVE 160 EU
60*60= GRATIS
DYER HYRJES NGA 350-690 EU GJDO MODEL
DYER GARAZHAVE 750 EU STANDARDET
EXPORT NE GJITH EUROPEN
Përshkrimi i linkut

B DEKOR NLE

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
34
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione