kerkojm VETURA ne konpenzim me gilindera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Metal punues leari 12 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
METAL PUNUES LEARI BEJM PRODHIMIN E DYERVE PER OBORRE, GILINDERA PER BALLKONA DHE SHKALLE , RRETHOJA PER OBORRE, KARRIKA TAVOLINA, MBULOJA TE NDRYSHME SI DHE TE GJITHA DEKORET NGA METALI TRANSPORTI DHE MONTIMI NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES PER ME SHUM TELEFONONI NE NUMRIN 045637204 viber 38345637204 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim