Rrethoja teli , tel Xhemba, gozhda, tel etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Meriton 14 Sht 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Rrjeta teli te zinktuar dhe te plastifikuar me kuti standarde dhe speciale : 40x40mm , 50x50mm etj.
Trashesia e telit 1.6mm, 2.0mm, 2.2mm, 2.5mm, 2.8mm, 3.0mm varesisht nga kerkesa e klientit.
Gozhda
Xhemba te zinktuar dhe plastifikuar
Tel i zinktuar
Tel i djegur
Rrjeta te valezuar
Rrjete e imet per zogj etj.
& produkte tjera.

Orari i thirrjeve; 9;00 - 16;00

Ju mirpresim : SYLKA - EM / RAHOVEC


mercedes,audi,golf,iphone,samsung galaxy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim