Dyer dhe Dritare me çmime me te lira ne treg

85 EUR

Shitet nga: Arton 11 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
LAMI PLAST-Punojm Dyer dhe Dritare nga plastika PVC me material teknologjia e fundit austriak 2-3 diktun
Me sistem te mbylljes WinkHaus
Me te gjitha llojet e xhamit:Te kalter,gjelbert,bardh,qorr.
80x140=80 Ero me roleta 130 Euro
80x2.10=130 Euro me roleta 190 Ero
80x2.00=130 Euro Dera e banjos
140x2.10 Dera e hymjes duke filluar nga 300 Euro Posedojm 50 Modele te ndryeshme
60x60= 2 copa japim gratis per qdo shtepi
Transporti dhe montimi ne tërë Kosovën gratis
Me prodhimet tona japim garancion 10 Vjeqar me shkrim Noteri
Leaflet
Në fillim