Prodhojm dyer e dritare me zbritje NLE-dekor

85 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: B DEKOR NLE Dje 09:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Deçan
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE :
80*140-85eu.......me rolet 129eu
80*205-135eeu...me rolet 190eu
140*160-165eu...me rolet 225eu
60*60-gratis
Dyer hymjes nga 250-750 eu
Dyer garazhdave 800 eu hapja me digitron
Dyer banjove 120-140 eu
DYer dhomava italiane mbi 40modele
Profil 8 cm me tre guma garancioni asht me shkrim 15 vite.transporti dhe montimi gratis ne ter kosoven.GJITHASHTU DERGOJM DRITARE EDHE NE TER EUROPEN
B DEKOR NLE
  Online
+383 44 863 396
Leaflet
DYER E DRITARE PLASTIKE ME ZBRITJE NLE-DEKOR 85 EUR
DYER E DRITARE PLASTIKE ME ZBRITJE NLE-DEKOR 85 EUR
DYER E DRITARE PLASTIKE ME ZBRITJE NLE-DEKOR 85 EUR
FABRIKA E DYER E DRITAREVE NE ZBRITJE NLE-DEKOR 85 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione