Shiten rezervart

55 EUR

Shitet nga: Gima 27 Korr 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Drenas
Shiten rezervart e 1000 litrave jon shum te paster dhe shum trujtun pothujse te ri..
Leaflet
Në fillim