Dritare te Drurit

Shitet nga: B. Sot 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Dritare te Drurit
Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA-Jellovica,ORIGJINALE,Me Dupllo Xhama Dyshtresor Termopan -me MBUSHJE ARGONI.(PER MBROJTJEN E KUSHTEVE KLIMATIKE)dhe me KIPER.
• 60cmx80cm(D/M)=4cope =
• 80cmx90cm(D/M)=9cope =
• 100cmx140cm(D/M)=3cope=
• 120cmx140cm(D/M)=13cope=
• 140cmx120cm(D/M)=23cope=
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim