kallap kockav 6 kendesh

0 EUR

Shitet nga: privat 09 Tet 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
shesum kallap kockav 6 kendesh jan 90 cop shum tmir jan jan ka tplot kock dhe gjys kock qmimi me marveshje
ndrrim i mundshem
viber +37744 542 020
Leaflet
Në fillim