Kamina prodhim Italijan material Guse

Shitet nga: ola kamina 09 Nën 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kamina prodhim Italijan me 5 vite garancion hapje posht lart modelet me te reja nga Caminetti tek ne mund te gjeni dhe kamina me mundesi shperndarje te nxehtesis dhe ne dhoma tjera per me shume nakontaktoni ne fcb ola kamina ne viber +38344530191
si dhe ne lokalin ne Ferizaj rr Driton Islami perball Gorenjes

mercedes bmw fiat kamin shporet tv kuzhina kuzhin dhom komod tavolin karrik perde mloja fasad gips gipser fasad dritare glet interier parket laminat


kamin stuf mobilje kuzhina nxemje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim