Kapriata me Shumic te Llojeve te Ndryshme

80 EUR

Shitet nga: Ferid 03 Tet 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Kapriata me shumic te llojeve te ndryshme

Qmimi Volitshem

Kg 0.80

Kemi Kapriata 12m e gjys të gjana kurse kembet Jan 5m të nalta I kan dhe letfet e veta 4m
Leaflet
Në fillim