Skele nga Gjermania Rux trigera

0 EUR

Shitet nga: Skele 27 Maj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Skelet jane te sapo ardhura nga Gjermania dhe te komletuara me te gjitha elementet, shkallet e tjera.
Jane shume stabile dhe te pershtatshme per lartesia te medha.
Leaflet
Në fillim