MATERIALE IZOLUESE /// Furnizimi GRATIS !!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ismeti 31 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
SHESIM MATERIALE IZOLUESE PER SHTEPI:
***STIROPOR dhe STIRODUR te trashesive te ndryshme***
***NGJITES te te gjitha llojeve***
***FASADA te ndryshme etj.***


***TRANSPORTI GRATIS NE TERE KOSOVEN***

TE GJITHA MATERIALET JANE "POFIX"

PER POROSI DHE INFORMATA ME TE HOLLESISHME: 049 605 700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim