SKELE ME QERA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Dje 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë

SKELE ME QERA

I JEPIM SKELET ME QERA SKELET JANE SHUME TE MIRA PER PUNE NE E BEJM MONTIMIN DHE QMONTIMIN E TYRE NE TERE TERITORIN E KOSOVES LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim