Der per oborr e hekurit

Shitet nga: dyr te hekurit per oborr 16 Tet 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR   170 EUR

Komuna: Gjakovë
Shiten dyr nga hekuri per oborr dimenzioni 2,50 lartesia me 2.80 gjonsia . Jon te perdorura. Po jon te forta .jan dy kapekshe pa der te vigel. Nuk jon keto ne foto . Afersisht keshtu jan

Inf ne tel. Dhe viber 044.129.189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim