Kontrolloni dritat e shtepis tuaj permes telefonit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Smart system kosova 05 Nën 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Bejm instalimin e paisjev te elektrikes (smart home)

Sistem per menaxhimin dhe kontrollimin (on/off) te dritave ne shtepi, ku nga qdo distanc sa do e madhe apo prej nje shteti tjeter permes telefonit mund ta ndalni dhe ndezni dritat ne shtepin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim