BETONJERKA

Shitet nga: enis 03 Tet 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Gjilan
Deshironi betonjerka full Automatike dhe Moderne
80mk2,100mk2,35mk2
+38345599823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim