Dritare te Sllovenies

Shitet nga: Qamil Dermaku 25 Sht 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Dimensionet e dritareve jane:
Gjatesia 1.80 m X Naltesia 1.40m, sasia 1 cope ,,Qmimi 200 euro
-1.00 m X 1.40 m,,sasia 4 cope .. Hapja e majte dhe e djathet,,Qmimi 90 euro
-1.40 m X 1.20m , sasia 1 cope , e djathet , Qmimi 90 euro
- 1.00 m X 0.90 m , sasia 1 cope ,e djathet ,,Qmimi 80euro
-0.80 m X 1.40 m ..sasia 2 cope .. hapja e majte dhe e djathet .. Qmimi 80 euro
- 0.60 m X 0.90 m . sasia 2 cope ,, hapja e majte .. Qmimi 70 euro
0.60 m X 0.60 m . sasia 4 cope ..hapja e majte e djthet ..Qmimi 35 euro .

Vrejtje : te gjitha dritaret qe u ceken me larte me dimensione te ndryshme jane prodhime te slloveniis (Lesna Slloven Gradec) dhe te gjitha kane kiper origjinal dhe jane me gjom termopan ( vakum) 4 mm.
Dritaret jan te pa perdorura kurr jan me cellofon nga fabrika per ket mund te bindeni kur ti shihni lajv.
Dritaren gjenden ne Shipashnic te eperme ( komuna Kamenices) .
Per informata shtes mund te kontaktoni ne telefon 044 304 873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim