PRIZA DHE NDERPRERESA ( BTicino )

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Electra 15 Mar 11:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gjilan
💥 Programi modular CLASSIA nga BTicino 💥
☑️Dizajn Italian
☑️Kualitet i garantuar👌
🔌💡🛒👷‍♂️
#electra #prize #shuko #nderpreres #modular #kualitet #quality #alternativ #thjeshte #serik #zile #internet #kuti #4m #7m #switch #usb #socket #bticino #legrand #asortiment #zgjedhje #sale #zbritje #materialelektrik #electrician #architect #elektrika #garancion
Electra
Kompania Electra është lider për projektim, prodhim, inxhiniering, matje dhe shitje të materialeve elektrike nga prodhuesit Gjerman dhe Italian E themeluar në vitin 2018, kompania jonë ka një ekip mjaftë esencial dhe efektiv me mbi 40 teknik elektrikë, të licencuar profesionalisht si dhe me mbi 10 menaxherë të kualifikuar për projekte të ndryshme elektrike. Shërbimet të cilat kompania jonë ofron janë: Prodhimi dhe Asmemblimi - Asmemblimi i paneleve elektrike 24kV, trafostacioneve 10(20)/0.4, paneleve komanduese për nënstacione 20kV, 35kV & 110kV, për ndriqime publike, paneleve për objekte prodhuese, afariste dhe rezidenciale. Matje dhe Shqyrtime Elektrike - Matje të rezistences së tokëzimit për të gjitha nivelet, injektimi i rrymave në anen primare dhe sekondare, shqyrtimi i izolimit të kabllove në nivele të ndryshme dhe instalimeve elektrike të mbrendshme dhe të jashtme, identifikimi dhe shenjëzimi i kabllove elektrike nëntoksore, testimi i tensionit të lartë AC 80kV dhe DC 110kV si dhe matja e kohës së veprimit të kyçjes dhe çkyçjes për ndarës 24kV. Projektim - Të nënstacioneve elektrike 10kV, 35kV & 110kV, linjave të transmisionit 110kV & 220kV, linjave kabllovike 0.4kV, 20kV & 35kV, largpërquesve 0.4kV, 20kV & 35kV, instalimeve të mbrendshme dhe të jashtme për objkete afariste dhe residenciale. Ndriqime publike - Për autostrada,rrugë regjionale, rrugë brenda qytetit, parqe si dhe për objekte të hapura sportive dhe rekreacionit. Shitje - Të materialeve për instalime elektrike, paisje elektrike për ndriqim të jashtëm dhe të brendshëm. Ndjehu i sigurt me pajisjet tona elektrike. Ju mirëpresim!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Magjistralja Prishtien-Lipjan, Suhodoll Tregoje në hartë
49306200
http://www.electra-ks.com/
Leaflet
Electra
 LED Shirit, Trafo dhe Profil Alumini 0 EUR
Volt meter - Testues MEGGER 50 EUR
LED Dimmer - Potenciometer TEM 0 EUR
AMPERDANA DCM150 - MEGGER 195 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione