Punojm :DYER TE DHOMAVE ME TE GJITHA POROSIT

Shitet nga: 045911606 20 Tet 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Punojm :Dyer te dhomave me te gjitha dimenzionet dhe ngjyrat me modele te ndryshme qmimet te lira nga 60euro -100euro
na kontakto:+38345963649
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim