SHES DYERT E DHOMAV TE REJA LIR

Shitet nga: sevdail Sot 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Gjilan
SHES DYERT E DHOMAV SHUM TE MIRA E TE REJA JAN 4 COPA 2 TE BARDHA DHE TE KAFTA JAN ME DEMENZIONE STANDARDE 2 M. ME 90. KURSE RAMAT JAN 15 , IJAP ME NJI QMIM TE LIR TE INTERESUARIT NE TEL. 049 405 VIBER 383 405 391 GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim