SHES GJESENDE HIDROFOR APARAT ZJARFIKSE DHE TJERA

Shitet nga: sevdail Sot 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
SHES KTO GJITHA SENDET QE JAN NE FOTO ME QMIM TE VOLITSHEM JAN ORGJINALE BRUSALICA BOSH 50 ERO.BICIKLETA USHTRUSEJE 70 ERO APARATET E ZJARRIT 25 ERO. HIDROFORN 50 ERO. SAJLE NGREHESE, 70 ERO. INVENTORIN 45 ERO RRYPA 5 ERO COPA RADIO 70 ERO. GJITHA QE JAN NE FOTO TEL. 049 405 391 .DHE VIBER 383 49 405 391. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim