Shesim Dyer te mbrendshme .+38345422043

Shitet nga: shes dyrw 19 Gush 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Shesim dyer per shtepi dhe dritare nga druri me qmime te lira dyer te brendshme nga 60euro deri 130euro
dyr me te gjitha permasat punojm dhe sipas porosi
045422043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim