Skele

Shitet nga: Fatlum Selimi 26 Sht 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim Skelet Tobler,shume pak te perdorura dhe jane afer 4000metra katror .Bejme ndrrim me Banes ose Toke per me shume info 044 577 869
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim