TRAJ DHE KRENA

Shitet nga: Traj - krena Dje 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Trajt dhe krenat jan te plota nuk jan te sharrume, trajt jan te gjat prej 3.50m deri 4.80m kurse krenat mbi 3m, të interesuarit mund te telefonojn në mob dhe vajber. Ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim