Kfa Mont Dyer per garazha prodhim German

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: " Kifa Mont Door" 044681559 Sot 06:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Posedojm te ghitha llojet e dyerve dhe nghyrat spas porosity
Posedojm motrr per dyer te garazhav te Volga dhe industriale
Dyert jane te firmave te njohura Horman dhe Novoferm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim