Keramika ICO Profesional

Shitet nga: ICO Sot 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike .Instalimin e ujt.Menjanimin e defekteve ne uj dhe kabllove elektrike 24h.Te xhitha llojet e fasadave te brendshme dhe te jashtme,Glet. Montimin e qeramikave,montimin e shkallve me granit mermer.Nivelizime te objekteve.Sovatim dhe Knauf..Nr:viber :+38344630897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim