Shes skelet

Shitet nga: xhela 13 Tet 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Kastriot
Shes 200m2 Skele.
Shum te thjeshta ne montim/qmontim dhe te sigurta.
Gjithashtu shiten edhe 4 shkall te aluminit, për po keto skele. 90€ copa.
Shiten vetem me Pare kesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim