Skele me Qera

0 EUR

Shitet nga: Xh.M. 28 Sht 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Skele me qëra.
Qmimi shum i volitshëm.
Për Shtëpia dhe Ndërtesa ma të larta.
Montimi dhe transportin e bëimë ne.
+38345601854
Leaflet
Në fillim