Skele me qera

Shitet nga: Xh. M. Sot 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Skele me qera me qmim shum te volitshem.
Me shumicë dhe pakic.
Transportin dhe montimin e bëjm ne.
+38345601854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim