Dritare nga plastika Dritare nga 74 euro

74 EUR

Shitet nga: Dinicom 26 Maj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Dyr dhe dritare nga plastika edhe alumini bojm prodhimin e dyrve te garazhdav po ashtu edhe roleta plastik alumin dritaret nga plastika 80×140 standarte prej 74 euro
Dyr banjo prej 110 euro
Dyr terasav 80×205 prej 100Euro
Der hymje100x210 me panel zbukurimi ni krah prej 170Euro
Dinicom
044610443
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione