Euro Paleta

0 EUR

Shitet nga: Bashkimi Dje 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shesim dhe blejm Paleta Euro Paleta me vul dhe pa vul , dhe te plastikes ,kemi sasi te mjaftueshme qmimi fillon prej 3.50 € per kontakt 044349739 / 049727114
Bashkimi
044349739
Leaflet
Në fillim