Shtylla stuba te betonit

0 EUR

Shitet nga: Burim 28 Korr 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kemi shtylla te betonit duke filluar
Prej 2.5m 2m 1.5m etj
Ebejm dhe montimin e tyre
Kemi dhe rrjeta
Tel me gjemba
Leaflet
Në fillim