Shtylla stuba rrethoj rrethoja montim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Burim Bytyqi B.I Dje 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kemi shtylla te betonit dimenzione te ndryshme
Bejm montimin e shtyllave
Dhe te rrjetes ne ter Kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim