Dyer dhe dritare PVC

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Beka Dekor 04 Shk 10:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika Beka Dekor bënë prodhimin dhe montimin e dyerve dhe dritareve si dhe roletave dhe dyerve te Garazheve te prodhuesit Gjerman
Garancioni 15 vite .

Export ne tëre Europen .
049695226
044695226


Beka Dekor
Fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika Beka Dekor bënë prodhimin dhe montimin e dyerve dhe dritareve si dhe roletave dhe dyerve te Garazheve te prodhuesit Gjerman Garancioni 15 vite . Montimi Gratis ne tëre territorin e Kosoves. Export ne tëre Europen . 049695226
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kosovë Tregoje në hartë
049695226
https://www.facebook.com/Al-Pvc-Beka-Dekor-293262897496065/
Beka Dekor
049695226
Leaflet
Beka Dekor
Dyer dhe dritare PVC 0 EUR
Dyer dhe dritare Plastike 0 EUR
Dyer dhe dritare PVC 0 EUR
Dyer dhe dritare PVC 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione