DYER TE HYRJES PER SHTEPIA

Shitet nga: Lulzim Sot 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 43 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Mitrovicë
JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE TE HYRJES PER SHTEPIA NGA PROFILI TROPLAST 70 mm TROPLAST 80 mm I QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001,GJITHASHTU JIU OFROJ PUNIMIN E DYERVE NGA PROFILI SPEKTRUM 88 mm PROFIL ME PREJARDHJE NGA BASHKSIA EUROPIANE KONKRETISHT NGA HUNGARIA I QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001.
DERA E HYRJES ESHTE PERSHTYPJA E PARE PER NJE SHTEPI ANDAJ ZGJEDHNI ME SHIJE MODELIN E DERES SE HYRJES
ME POSHTE PO JU JAPIM QMIMET E DYERVE TE HYRJES SIPAS DIMENZIONIT DHE PROFILIT.
TROPLAST 70 mm
100x215 200 euro
100x240 240 euro
140x215 330 euro
140x250 380 euro
TROPLAST 80 mm
100x215 230 euro
100x240 260 euro
140x215 350 euro
140x250 380 euro
SPEKTRUM 88 mm
100X215 250 EURO
100X250 300 EURO
140X215 350 EURO
140X250 380 EURO
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE,ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DITE.
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim