''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EURODOOR SHPK 24 Sht 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer.
Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arritur te perhapet ne tere Kosoven dhe me gjere, ne Shqiperi me seli ne Tirane dhe ne Maqedoni me seli ne Shkup.
EuroDoor i ofron klienteve te saje nje llojllojshmeri te produkteve ku ata mund te bazohen dhe orientohen ne ate qe ju pelqen dhe ju konvenon me se shumti.
EuroDoor furnizohet nga fabrikat me prestigjoze dhe me te njohura ne Europe, si : " KINGSPAN "(Made in Belgium) . " SI-COM "componenti (Made in Italy) . " HORMANN "(Made in Germany)
.
EuroDoor ofron keto sherbime :
-DYER GARAZHE, AUTOMATIKE - 10 VITE GARANCION!!!
- DYER AUTOMATIKE ME SENZOR PER LOKALE OSE OBJEKTE AFARISTE - 3 VITE GARANCION !!!
- MOTORRA RRESHQITES DHE KRAHOR PER DYER TE OBORRIT ME TELEDIRIGJUES. - 3 VITE GARANCION !!!
- RAMPA AUTOMATIKE , BLLOKUES PARKINGU , BARRIERA NENTOKSORE DHE MBITOKSORE AUTOMATIKE, - 3 VITE GARANCION !!!

KONTAKTI : +377 44777140
: +377 45222571
: +386 49888513
MUND TE TELEFONONI EDHE NE VIBER. +37744777140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim