Dru ARRE Arre tavolina mobilje

Shitet nga: Dru Arre 09 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten 2 Trupa te Arrēs dhe disa pjes tjera tē ndara...
Perdorēn per punim te tavolinave .per mobilje Etjj .
Cmim me marēveshje per me shum Kontakt : +38349715175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim