DYER DHE DRITARE,VITRINA TE DYQANEVE,D.RSHITSE ETJ

Shitet nga: Lulzim Sot 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLLJE TE HAPSIRAVE TE CAKTUARA ME PROFILE TE ALUMINIT DHE XHAM.KEMI STAF ME PERVOJ TE GJATE 20 VJEQARE
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PERVOJEN TONE.
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI
SI SPECIALIZIM E KEMI PUNIMIN E DYERVE RSHITSE.
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DITE52/365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim