Kifa Mont Dyer automatike per Garazha 044-681559

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: " Kifa Mont Door" 044681559 044287696 Sot 06:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
-Dyer për garazha Automatike me motor-
-Dyer Industriale-
-Motora për dyer Rrshitse dhe dyer te garazhave-
-Dyer te dhomave prodhimi Gjerman-
-Laminat Gjerman-
-Rampa Senzorike-
-Dyer Rolo-
Dyer per Oborre me motorr rrshits
-Servisim Programim dhe montim Te dyerve dhe Motorëve-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim