Shes Golf 4 1.9 turbo dizel i thjesht 66 kave

2 300 EUR

Shitet nga: Lab 03 Qer 03:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shes dhe ndrroj Golf 4 1.9 turbo dizel i thjesht 66 kave viti 98 km 340 mi i po sa ardhur nga austrija
Viber +41789324836
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione