Bejme rrethojen e trojeve...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T DONI-H Dje 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme prodhimim,shitjen dhe montimin e rrjetave te Telit dhe shtyllave te Betonit te gjitha dimensionet....

“DONI-H”

044/049-444-688
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim