Dere e hyrjes-koridorit

Shitet nga: Nexhi Dje 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet dera plastike e hyrjes-koridorit me dimensione 1,35x2,40 e perdorur por e ruajtur dhe ne gjendje te mire.
Arsyeja e shitjes rrenim i shtëpisë per ndërtim te larte!
Lokacioni lagjja e Muhaxhirëve Prishtine afër ambasadës se Zvicrës-Parkut te qytetit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim