Dritare dhe dyer ballkoni

0 EUR

Shitet nga: Person fizik 21 Shk 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten disa dritare dhe dy palë dyer të ballkonit, të përdorura.

Dyert e ballkonit: 140 X 230 dhe 140 X 220
Dritaret: 120 X 180, 100 X 140, 80 X 104 dhe
Dritarja e banjos: 65 X 65

Çmimi i tyre sipas marrëveshjes.
Person fizik
044610367
Leaflet
Në fillim