dritare dhe dyer nga plastika

70 EUR

Shitet nga: naim 21 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Zbritje e madhe ne dyer dhe dritare .shes dritare masa .80•140 qmimi 70 euro
Dyer per ballkon masa 80•220. Qmimi 100 euro
Dyer per banjo masa 80*200., Qmimi 110 euro
Dyer te hymjes me dekor nga 280 deri 380. bejm edhe me porosi dimenzione qfare ju duhen
tel.044208427
Te gjitha me garancio 5 vite mekanizem dhe 15 vite plastike juuuu mirpresim
Leaflet
Në fillim