Dritare dhe Roletne nga plastika dhe alumini

0 EUR

Shitet nga: fatmir beka Dje 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kompania "Beka - AL- PVC " me tradite 19 vjeqare, ben prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika te firmave gjermane Schuco dhe Reiner me teknologji gjermane dhe me staf professional.

Prodhojm keto lloje te produkteve me porosi: Dritare te dimenzioneve te ndryshme, Dritare Harkore, Dyer te Hyrjes, Dyer te Banjove, Dyer te Terasave, Dyer Rreshqitese, Vitrina, Ndriques te ndryshem, Dyer dhe Dritare me ngjyra te ndryshme, Roleta, etj

Ne ju garantojm per cilesi, qendrushmeri dhe kualitet te larte te prodhimeve tona.
Transporti dhe montimi GRATIS per tere teritorin e Kosoves.
Gjindemi ne Miradi të Epërme – Fushë Kosovë

Per me shume informata, ju ftojm te na
Na kontaktoni:
Tel: +38344/ 674-020 dhe +38349/ 611-663
Ju mirepresim
fatmir beka
+37744674020
Leaflet
Në fillim