Dritare & Dyer te plastikes

70 EUR

Shitet nga: Besnik 01 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Firma jone uv-ejsi Grup ben prodhimin e dritareve dhe dyerve te plastikes, me plastike Gjermane SALAMANDER .
DRITARJA ;
80×140 = 85€
160×140=170€
80×210=140€
DERA E BANJOS = 120€
DERA E HYRJES = 200€
Roleta te brendshme dhe te jashtme te pvc. Dhe aluminit.
ETJ...
HEQJA E DRITAREVE TE VJETRA DHE MONTIMI GRATIS
NR. +377 44 742 666
SHPEJT DHE SIGURTE, UV-EJSI GRUP.
Adresa: rr. Bajram Bahtiri, Prishtine.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione