DYER AUTOMATIKE - DYER PER GARAZHA* 045222571

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EURODOOR SHPK Dje 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
DYERT PER GARAZHA DHE AUTOMATIKE , MOTORRAT RRESHQITES PER DYER TE OBORRIT , RAMPA AUTOMATIKE, MUND TI GJENI VETEM TEK NE ATO ORIGJINALE.
TE GJITHA SHERBIMET TONA KANE GARANCION DUKE FILLUAR PREJ 10 VITEVE.

-- NE MUND TE NA GJENI NE MAGJISTRALEN ( PRISHTIN - MITROVIC )kilometri i pare ana e djatht.

JU MIRPRESIM

te gjitha fotografit jane te bera nga stafi i EURODOOR-COMPANY, nuk jan te marrura ose te huazuara nga interneti!!!!!!!!

Mund te telefononi edhe ne VIBER 044777140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim