Dyer dhe Dritare Plastike PVC (cmimi i volitshem)

230 EUR

Shitet nga: Dyer dhe Dritare 01 Qer 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet dera e terases nga plastika PVC e kualitetit shume te mire. Dera ka dimensione 81x197 cm eshte shume pak e perdorur por ne gjendje perfekte.
Gjithashtu shitet edhe dritarja dy kraheshe me dimensione 140x118 cm ne gjendje shume te mire.
Te gjitha pozicionet kane mundesi te hapjes anesore dhe kiper me mekanizem gjerman.
Dyer dhe Dritare
045891184
Leaflet
Në fillim