Dyer dhe dritare PVC - Panela dekorues

0 EUR

Shitet nga: Adnan Salihu - ERI Plast 29 Nën 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ofrojme punime te ndryshme standarde dhe sipas kerkeses. Kualitet i mire me shumë hekur mbrenda profileve dhe çmime te volitshme.

Panella dekorues per dyer nga Turkia.

Tags: salamander pvc schomerling turki gjermani kualitet
Adnan Salihu - ERI Plast
044 266 656
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione